Salon Šárka - permanentní make-up

Permanentní make-up

Permanentní (tj. trvalý) make-up spočívá v mikropigmentaci vrchní vrstvy kůže. Aplikace se provádí speciálním přístrojem, který za pomoci malých jehliček vpichuje barevný přírodní pigment přímo do pokožky. Jako kouzelnou tužkou je možné udělat kontury a výplně rtů, linie víček a obočí. Cílem je podtrhnout vaší vnější krásu a nenápadně zvýraznit to, co potřebujete.

Permanentní make-up není na rozdíl od tetování dlouhodobá záležitost. Za určitý čas přírodní barva vybledne a zmizí. Tehdy můžete zcela změnit váš vzhled a to dle vaší nové představy.

  • Správnou aplikací přírodního pigmentu, je možné získat mladistvější vzhled, korigovat konturu rtů, zvýraznit oční partie, či formovat tvar i barvu obočí.

  • Pro ty, které se nemohou stále líčit, například z důvodu alergie, nedostatku času, či pracovního prostředí s vyšší vlhkostí vzduchu, apod.

  • Sportovkyně nejsou handicapované rozmazaným make-upem při sportu, v sauně. Ve dne v noci upravená tvář.

  • Ženy se zrakovou vadou tímto vyřeší pracné líčení před zvětšovacím zrcadlem.

  • Lze vykreslit naprosto přirozeně již vytrhané nebo korigovat prořídnuté, vypadané obočí.

  • Dámy středního věku ocení nerozpíjení rtěnky kolem úst do začínajících vrásek, naopak budou nadšené trvanlivostí kontury a přirozeným vystínováním rtů.

Pracujeme s přístroji značky BIOEVOLUTION německého výrobce MT DERM. Všechny výrobky a přístroje splňují nejpřísnější požadavky hygieny, kvality a bezpečnosti práce.

Předem doporučujeme odbornou konzultaci s naší kosmetičkou.

3D tetování obočí

3D tetování obočí nebo také metoda čárkování (vláskování). 3D permanentní make-up obočí je novou technikou v oblasti permanentního make-upu, která spočívá v implantaci přírodního pigmentu do vrchní vrstvy pokožky za pomoci mikrojehličky ve tvaru chloupků. Tak lze vytvořit přirozené obočí, které se opticky přibližuje k reálným rostlým chloupkům.

Vláskovanou metodou lze vymodelovat úplně nové obočí, doplnit místa, kde obočí vypadává nebo vylepšit tvar, délku, klenutí, zahuštění obočí.

Délka trvanlivosti vláskované metody je individuální. Záleží na zdravotním stavu, typu pleti, na pigmentu kůže. Většinou je odhadováno na 1 – 3 roky.