Salon Šárka - péče o ruce a nehty

Péče o ruce a nehty

V našem salonu pečujeme o ruce nehty s pomocí vysoce kvalitních produktů německé, luxusní a inovativní značky Alessandro, celosvětově známou jedničkou v péči o ruce nehty. Již přes 20 let se Alessandro drží na špičce ve svém oboru. Péče o ruce je ucelená a zaměřená na každý váš problém.

Umění nehtového designu, smysl pro potěšení rukou a těla, technická preciznost.

  • ucelená řada na manikúru a celogelová modeláž od firmy ALESANDRO
  • atestované gely vhodné pro těhotné i ekzematiky
  • modeláž nehtů na šablony bez lepidel a chemických procesů


Manikúra

Kůže patří k nejdůležitějším orgánům těla, a proto potřebuje každodenní odbornou ochranu před vnějšími vlivy. Správná a především kvalitní péče o pokožku rukou je naším cílem.

Mléko na ruce, peeling, maska, masážní oleje, přípravky na nehty a nehtovou kůžičku…vše, co vaše ruce potřebují, aby byly mladistvé, svěží a regenerované.

Nehtová modeláž

  • Zpevnění přírodních nehtů
  • Prodlužování nehtů na šablony

Modelážní gely firmy ALESANDRO byly speciálně vyvíjeny a testovány, aby co nejlépe korespondovaly s přírodními nehty. Jsou velice pružné a při jejich aplikaci není nutné použití kyseliny k naleptání nehtu. Tato bezkyselinová technologie je tak velice šetrná k vašemu přírodnímu nehtu.

V našem salonu nabízíme dvě řady UV modelovacích gelů, které jsou cenově rozlišeny.

Permanentní zdobení

Vytvoříme vám zdobení na různé společenské příležitosti. Extravagantní i jemné. Na výběr máme z 80 permanentních barev a různých odstínů na francouzskou manikúru.